Калькулятор рахунку у форматі IBAN

для клієнтів Ощадбанк

Помилка

Перевірте правильність введення даних

Закрити
або

Ваш код IBAN згенеровано.

Для подальшого використання коду ви можете скопіювати його,
роздрукувати, або відправити на електронну адресу

Ваш номер IBAN

Державний ощадний банк України
Акціонерне товариство
Україна, 01001, Київ, вул. Госпітальна, 12Г
Код ЄДРПОУ 00032129

State Savings Bank of Ukraine
Joint Stock Company
12G Hospitalna Street, 01001 Kyiv, Ukraine
USREOU code 00032129

Тел. / Tel.: +380 (44) 363 01 33
Факс / Fax: +380 (44) 247 85 68
contact-centre@oschadbank.ua

IBAN NUMBER / МІЖНАРОДНИЙ НОМЕР РАХУНКУ IBAN

IBAN
CountryUkraine (UA)
BankJSC "Oschadbank"
Bank Code
Account Number

Пам’ятка для клієнтів

Із 05 серпня 2019 року клієнти мають можливість отримувати від банку інформацію про зміну діючого рахунку за стандартом IBAN для інформування своїх контрагентів та зазначення у розрахункових документах. При цьому, зміна діючого номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору (договору банківського рахунку/розрахунково-касового обслуговування/банківського вкладу тощо).

Із 05 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року у документах на переказ коштів клієнти можуть заповнювати реквізити "Код банку" та "Рахунок" у будь-яких варіаціях. Так, в документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача, клієнти можуть заповнювати як пару реквізитів (номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача), так і номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN, у реквізиті "Код банку платника/отримувача" необхідно зазначити нуль.

З 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа "Рахунок" номер рахунку платника/отримувача вноситься тільки за стандартом IBAN.

Для забезпечення розрахунків за укладеними договорами, Вам необхідно повідомити своїх контрагентів про реквізити рахунку за стандартом IBAN, а також отримати від своїх контрагентів реквізити з рахунком у форматі IBAN.