Корпоративна картка

Для суб'єктів господарювання

Корпоративна картка

Що я отримаю

 • Корпоративна картка дає можливість проводити розрахунки від імені та за рахунок компанії витрат на представницькі потреби, відрядження, господарських витрат, установчої діяльності, отримання готівки.

Переваги цього тарифу

 • Ви не залежите від режиму роботи банку для отримання готівки
 • Корпоративна картка скоротить витрати пов’язані, зі зберіганням і доставкою готівки
 • Не потрібно купувати іноземну валюту для закордонних відряджень
 • Не потрібно декларувати кошти на картці в разі виїзду за кордон
Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • Visa Business

  Картка Visa Business призначена для клієнтів-працівників підприємств. За допомогою цієї картки користувачі можуть оплачувати особисті витрати або проводити розрахунки від імені компанії у відрядженнях у мільйонах місць, де розміщено логотип Visa.

  MasterCard Corporate
 • Mastercard Business Debit

  Картка Mastercard Business Debit призначена для клієнтів-приватних підприємців. Картка надає можливість користувачам отримувати готівку в банкоматах або розраховуватись безготівково у мільйонах місць, де розміщено логотип Mastercard.

  MasterCard Corporate
 • Visa Business Platinum

  Преміальна картка Visa Business Platinum призначена для клієнтів-працівників підприємств, які належать до керівного складу, або клієнтів-підприємців, які зайняті у власному бізнесі, яка вигідно підкреслить статус клієнта та надасть йому ще більше привілеїв і переваг.

   

  Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWay, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно у всьому світі, де розміщено логотип Visa.


  Додаткові послуги для преміальних карток
  MasterCard Corporate
 • Mastercard Corporate

  Преміальна картка Mastercard Corporate призначена для клієнтів-працівників підприємств, які належать до керівного складу, або клієнтів-підприємців, які зайняті у власному бізнесі, яка поєднує ряд унікальних переваг та пропозицій.

   

  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно у всьому світі, де розміщено логотип Mastercard.


  Додаткові послуги для преміальних карток
  MasterCard Corporate

Додатковi послуги

  Додатковi послуги для преміальних карток

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску  платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та інші документи юридичної особи.

Правила здійснення операцій за рахунками, відкритими юридичним особам та ФОП  (чинні з  09.09.2015 р.).