Для внутрішньо переміщених осіб

Зручна банківська платіжна картка

Для внутрішньо переміщених осіб

Важлива інформація

Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) АТ «Ощадбанк» на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 60 днів з дня його відміни припинив блокування видаткових операцій по картковому рахунку внутрішньо переміщених осіб, які мали пройти фізичну ідентифікацію

Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб до 1 жовтня 2021 року

Отримайте знижку 10% на ПЛР-тест Covid-19 при сплаті карткою Ощаду в КДЦ «Фармбіотест» на Луганщині.
Деталі за телефоном 050 471 29 38

Детальніше про картки

 • ЕПП

  НПС «ПРОСТІР»
  Електронне пенсійне посвідчення інноваційний платіжний інструмент, що поєднує в собі функції банківської платіжної картки та пенсійного посвідчення. Крім того, ЕПП має електронний цифровий підпис, який надає можливість отримувати електронні документи та виконувати інші дозволені дії на веб порталах органів влади.
  Застосування платіжної картки ПРОСТІР забезпечує високу швидкість, безпеку та економічну ефективність виконання операцій на виключно території України.

  ЕПП
 • Mastercard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи Mastercard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки Mastercard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  MasterCard Debit Standard

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

Детальніше за посиланням