Інформаційне повідомлення для клієнтів корпоративного, мікро-, малого та середнього бізнесу щодо переходу на IBAN

   Шановні клієнти!

На виконання вимог Постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» в частині переходу банківської системи України на новий формат рахунків IBAN АТ «Ощадбанк» повідомляє про планову зміну номерів рахунків.

У зв’язку з запровадженням міжнародного номера банківського рахунку IBAN:

  • номери рахунків з використанням платіжних карток та інших рахунків, що передбачені у ваших договорах (за якими не вимагається направлення повідомлення до контролюючого органу про зміну номера рахунку), укладених з АТ «Ощадбанк», змінені на нові номери у форматі IBAN 05 серпня 2019 року;
  • номери поточних, депозитних (вкладних) та інших рахунків, передбачених у ваших договорах (окрім тих рахунків, що змінені на формат IBAN 05 серпня 2019 року), будуть змінені на нові номери у форматі IBAN відповідно до затвердженого графіка переходу.

Графік зміни номерів рахунків юридичних осіб на формат IBAN

05.09.2019
Вінницьке ОБУ
Волинське ОБУ
Луганське ОБУ
Дніпропетровське ОБУ

09.09.2019
Центральний апарат
Головне управління по Києву та Київській області

11.09.2019
Житомирське ОБУ
Закарпатське ОБУ
Запорізьке ОБУ
Хмельницьке ОБУ
Рівненське ОБУ

13.09.2019
Кіровоградське ОБУ
Львівське ОБУ
Харківське ОБУ
Миколаївське ОБУ

17.09.2019
Донецьке ОБУ
Одеське ОБУ
Херсонське ОБУ
Полтавське ОБУ

19.09.2019
Івано-Франківське ОБУ
Сумське ОБУ
Тернопільське ОБУ
Чернігівське ОБУ
Черкаське ОБУ
Чернівецьке ОБУ

Залишок коштів, що обліковувались на відповідних рахунках, буде перенесено на нові рахунки, сформовані за міжнародним форматом IBAN із збереженням умов, визначених договорами. Для отримання інформації щодо нового номеру рахунку звертайтесь до установи АТ «Ощадбанк», в якій ви обслуговуєтесь.

Також інформуємо, що клієнти, які користуються системами дистанційного обслуговування, можуть отримати інформацію про змінені номери рахунків через відповідні системи.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

АТ «Ощадбанк»