Зберігайте спокій і залишайте вдома батьків

Шановні клієнти Ощадбанку!

Звертаюсь насамперед до дітей та онуків клієнтів нашого банку, а також до всіх українців, в оточенні яких є люди старшого віку.

Наразі наближається час комунальних платежів. Ви знаєте, що старше покоління є найбільш активним і відповідальним, особливо коли йдеться про оплату комунальних послуг. Ми це цінуємо і завжди раді бачити їх у наших відділеннях. Але зараз маємо глобальний виклик – разом зупинити пандемію коронавірусу.

Відповідно до даних ВООЗ чим старшою є людина, тим вищий шанс у неї потрапити до групи ризику. А головною загрозою лишаються особисті контакти між людьми. Тож ми закликаємо не наражати на небезпеку старших людей і утримати їх від відвідування громадських закладів, зокрема відділень банків.

Звичайно, ми вживаємо необхідних заходів задля протидії поширенню вірусу, проводимо санітарну обробку приміщень, прийняли рішення обмежити кількість людей, які одночасно можуть знаходитись у відділеннях банку.

Але найкращим варіантом убезпечити рідних буде втримати їх удома і допомогти оплатити комунальні послуги онлайн. Це можна зробити за допомогою сервісу Ощад 24/7. Все що для цього потрібно – картка Ощадбанку та доступ до Інтернету. Допоможіть, навчіть, підтримайте.

Покажіть, що спілкування можна перенести до телефону, соцмереж та месенджерів. Наголосіть, що зараз усім потрібно максимально обмежити коло прямого спілкування і лишатись удома.

Зробіть це.

Це дасть можливість захистити себе і навколишніх та не поширювати хворобу.

Нам усім потрібно діяти свідомо та злагоджено. Це дуже важливо.

Це й робить зараз команда Ощадбанку. Ми просимо з розумінням поставитись до дій персоналу банку.

Закликаємо вас і ваших рідних зберігати спокій і залишатись удома.

Цінуймо один одного, допомагаймо один одному, і ми переможемо.

Будьте здорові, нехай усе буде добре.

 

Наполегливо радимо: користуйтесь дистанційними каналами обслуговування, зокрема Ощад24/7. Оплачуйте рахунки, здійснюйте платежі, обмін валют, перекази онлайн. Це зручно та безпечно!

Дистанційні канали банку:
• Ощад 24/7 — для фізичних осіб
• Corp Light — для ФОП та юридичних осіб
• чат-боти, веб-чат, веб-дзвінок, пошта: oschadbank.ua/chat


Питання-відповіді щодо роботи Ощадбанку в період встановлення карантину

 

 

З метою зниження ризику розповсюдження вірусних захворювань графік роботи частини відділень змінено. Актуальну інформацію можна дізнатися у чатботах банку, у контакт-центрі або на сайті:oschadbank.ua

 

Так, графік буде змінено для забезпечення посилених вимог щодо дезинфекції. Актуальну інформацію щодо графіку роботи відділень можна дізнатися у чатботах банку або у контакт-центрі.

 

Радимо використовувати наші дистанційні канали:
• Ощад 24/7 — для фізичних осіб
• Corp Light — для ФОП та юридичних осіб
• чат-боти, веб-чат, веб-дзвінок, пошта: oschadbank.ua/chat

 

Всі співробітники дотримуються профілактичних заходів та правил особистої гігієни. Введено режим додаткової ретельної дезінфекції робочих місць, приміщень відділень, кас перерахунку, інкасаторських авто та інше.

 

Так. Рекомендуємо оплачувати комунальні послуги в Ощад 24/7 або на сайті: oschadbank.ua
Якщо ви не маєте картку Ощадбанку, пропонуємо онлайн безкоштовно відкрити віртуальну картку-пріпейд. Ви можете поповнити її і здійснювати операції будь-де та будь-коли в Ощад 24/7.

 

Ні. Ліміти встановлені не будуть. Проте зараз у зв’язку з введенням карантину та через припинення авіаперевезень готівкова валюта в доларах доставляється в Україну з затримкою. Валюта в євро є у наявності. У разі відсутності в касі банку готівки в доларах, Ви можете зняти готівку в гривневому еквіваленті або здійснити конвертацію коштів в евро.

 

Ні. Всі валютні операції здійснюються без обмежень згідно з рекомендаціями НБУ. Проте зараз у зв’язку з введенням карантину та через припинення авіаперевезень готівкова валюта в доларах доставляється в Україну з затримкою. Валюта в євро є у наявності.

 

Ні. Кредитування проводиться у звичайному режимі.

 

При закінченні строку дії депозиту обмеження в отриманні коштів відсутні. Повернення коштів фізичних осіб здійснюється у звичайному режимі.

 

Так, можете, при наявності готівкової валюти в касі банку. Проте зараз у зв’язку з введенням карантину та через припинення авіаперевезень готівкова валюта в доларах доставляється в Україну з затримкою. Валюта в євро є у наявності. У разі відсутності в касі банку готівки в доларах, Ви можете отримати вклад в гривневому еквіваленті або здійснити конвертацію коштів в евро, або дочекатись врегулювання ситуації з доставкою готівково доларів в Україну та отримати кошти у валюті розміщення вкладу. Якщо ви вирішите зачекати, щоб не втратити дохід, який ви отримували по депозиту, пропонуємо Вам перерозмістити кошти на більш короткий термін або скористатись послугою «Мобільні заощадження».

 

На сьогодні збереження коштів в банку є найбільш безпечно. Усі депозити, розміщені в Ощадбанку, захищені державою. Отже, вкладники Ощадбанку законодавчо захищені.

 

Так, відкриття нового або поповнення існуючого депозиту в доларах/евро без наявності готівкової валюти можливо. Для цього необхідно здійснити операцію купівлі доларів /евро в касі банку або через «Ощад 24/7».

 

Через припинення авіаперевезень та закриття кордонів готівкова валюта в доларах доставляється в Україну з затримкою. Ознаки нестачі готівкової валюти в доларах спостерігаються у всіх банках. На сьогодні в касі банку Ви можете придбати готівку в евро. За допомогою «Ощад 24/7» ви можете здійснити безготівкові перекази долари/евро по власних рахунках чи конвертувати одну безготівкову валюту в іншу, без відвідування відділення Ощадбанку.