кредитна картка

m o r e
 • зняття кредитних коштів – 0 грн
 • перекази кредитних коштів – 0 грн
 • кредит до 92 днів під 0,001%
 • кредит розстрочка в магазинах-партнерах
  до 24 місяців під 0,001% деталі
оформити

Отримати консультацію щодо умов

Для замовлення картки знадобляться паспорт або ID та ІПН (але вам має бути від 21 до 65 років). Вмощуйтеся зручніше, підготуйте документи - і почали!

Оберіть спосіб ідентифікації через застосунок Дія. Перед цим переконайтеся, що ви маєте: актуальну версію застосунку Дія, а в застосунку - ID-картку або закордонний паспорт, картку платника податків (ІПН) та активований Дія.Підпис.

Чому картка MORE?

0 грн

відкриття та обслуговування

0 грн

за зняття кредитних коштів 
з банкоматів України

до 92 днів пільговий період на обрану в чат-боті категорію

та до 62 днів на усі інші категорії покупок: користуйтесь кредитом під 0,001% річних

бонусна програма

отримуйте подарунки за розрахунки карткою

додатковий дохід

розміщуйте власні кошти на "мобільні заощадження" та отримуйте додатковий дохід. Детальніше

без довідки

про доходи зручно та швидко

додаткові знижки

при розрахунку карткою в магазинах АТБ

кредит розстрочка

обирайте товари, питайте про умови в Торговця і платіть частинами

Безкоштовний доступ у бізнес-зали LoungeKey

Розраховуйтесь карткою MORE від 25 тис. грн за 30+5 днів до поїздки та відвідуйте бізнес-зал безкоштовно. Детальніше

Попередження клієнтам – фізичним особам при користуванні банківською послугою отримання споживчого кредиту БП «Моя кредитка» в ТП "MORE"

 • Повернення кредиту здійснюється щомісяця в розмірі 5% від суми використаних кредитних коштів
 • Проценти нараховуються на залишок використаних кредитних коштів, сплачуються щомісяця
 • У клієнта є можливість достроково повернути кредит без застосування штрафних санкцій.
 • Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені договором)
 • Договір про споживчий кредит може бути розірваний на вимогу або за ініціативою однієї із Сторін в порядку визначеному договором про споживчий кредит та/або законодавством. Клієнт має право ініціювати розірвання договору про споживчий кредит, в порядку, передбаченому договором, шляхом подання до Банку відповідної заяви.
 • Зміни до договору про споживчий кредит оформляються, шляхом публікації договору про споживчий кредит зі змінами на вебсайті Банку та/або розміщення оголошень про такі зміни у всіх підрозділах клієнтського обслуговування фізичних осіб в Банку, з дотриманням строку, визначеного договором про споживчий кредит, необхідного для ознайомлення клієнтів з такими змінами.
 • У разі невиконання клієнтом обов'язків за договором Банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня).
 • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено умовами договору про споживчий кредит або законом;
 • У клієнта є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації
 • Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з надання кредиту (крім надання пакета банківських послуг).

Як без комісії поповнити кредитну картку?

 • онлайн у Мобільному Ощаді
 • на сайті Ощадбанку
 • у терміналі самообслуговування
  (понад 3000 терміналів)
 • у касі через POS термінали (понад 2400 відділень)

За використання кредитних коштів вам потрібно буде платити 3,9% щомісяця (якщо раптом вийдете за рамки пільгового періоду)

сума кредиту
мінімальний платіж
5 000 грн
445 грн
10 000 грн
890 грн
20 000 грн
1 780 грн
калькулятор

Оформлюйте онлайн в кілька кліківДеталі кредитування

 • Сума кредиту від 1 500 грн до 250 000 грн
 • строк кредиту до 60 місяців
 • максимальна процентна ставка - 46.8% річних (єдиний розмір)
 • до 92 днів користуйтесь кредитом під 0,001% річних
 • відсутня комісія за надання кредиту
 • відсутня комісія за обслуговування кредиту
 • комісії за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжної картки визначаються умовамиТарифного пакету
 • доступний особам віком від 21 до 65 років
 • без застави та поручителів
тарифи

часті питання Умови тарифного пакету «MORE», чинні Умови тарифного пакету «MORE» з 01.06.2024 Умови тарифного пакету «MORE» з 01.07.2024 Акційні умови застосування Грейс-періоду 92 дні
Продукт/Послуга надається в рамках Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту за БП «Кредит-розстрочка»

Кредитна картка рятує тисячі користувачів вже понад 70 років. З моменту своєї появи у фінансовому просторі вона пройшла шлях від недовіри й осуду до всесвітнього визнання серед усіх верств населення. Можливість своєчасної оплати товарів і послуг коштами банку дозволяє впевнено почуватися у разі неочікуваних покупок. Кредитні картки дозволяють долучитися до короткострокової вигідної акції, скористатися знижками або дозволити собі більше при нагоді, незалежно від розміру заробітної плати. Ощадбанк пропонує кілька програм обслуговування за кредитними картками зі зручним кредитним лімітом та умовами відшкодування позичених коштів.

Яку картку обрати

Карта з кредитним лімітом — це страховка на випадок перевитрат власних коштів. Завдяки їй власник завжди почувається впевнено та не ризикує стикнутися з неприємністю нестачі власних коштів. У світовій практиці обслуговування кредиток не передбачено зберігання власних коштів клієнта на кредитному рахунку, проте в Україні кредитна карта часто є дебетовою з овердрафтом, завдяки якому власник має доступ як до особистих, так і до позикових коштів.

В Ощадбанк можна оформити кредитну карту:

Моє More — картка для постійних та нових клієнтів банку з лімітом до 250 тис. грн, під 3.9% міс. Карта приваблює відсутністю комісій за надання кредиту та його обслуговування, а також пільговим періодом з 0,001% річних протягом перших 92 днів користування а також можливістю оформити розстрочку в магазинах-партнерах під 0%.
Кредитна картка з лімітом — доступний фінансовий інструмент, який легко оформити та зручно використовувати. Очікування перерахунку заробітної плати, придбання коштовних товарів, безготівковий розрахунок у будь-якій ситуації стають простими та не створюють жодних складнощів.

Секрети використання

Кредитна картка з кредитним лімітом від Ощаду позбавлена прихованих комісій та несподіваних обмежень, завдяки чому розраховуватися нею завжди безпечно. Проте є кілька порад, як використовувати кредитку з найбільшою користю:

- Не втрачайте переваги пільгового періоду — якщо збираєтеся відкрити кредитну картку, заплануйте найбільші покупки саме на цей час.
- Повертайте весь борг одразу — це вигідніше, аніж сплачувати щомісячно частинами із відсотками.
- Налаштуйте мобільний банкінг — ви завжди будете в курсі актуального стану кредитного рахунку, зможете перевіряти витрати, бачитимете всі комісії.
- Встановіть ліміт розстрочки - кредитна карта з лімітом розстрочки дозволяє отримати бажаний товар в магазинах-партнерах Ощадбанку та оплачувати покупки частинами під 0.001%.

З кредиткою можна завжди залишатися на плаву, планувати свій бюджет на тривалу перспективу та не відкладати здійснення мрій на потім.