Ощадбанк підтримав фестиваль «Світ без обмежень», що відбувся в Сєвєродонецьку та Краматорську

Ощадбанк надав підтримку фестивалю «Світ без обмежень», що відбувся днями в Сєвєродонецьку та Краматорську. Його головними учасниками стали люди з інвалідністю. Метою фестивалю є посилення впливу громадськості на просування ініціатив, спрямованих на розвиток інклюзії в сфері культури, враховуючи потреби молоді, літніх людей та людей з інвалідністю.

фестиваль2

Донецьке та Луганське обласні управління Ощадбанку підтримали ідею проведення такого фестивалю, адже банк традиційно приділяє значну увагу темі інклюзії, особливо на сході України, де Ощад часто є єдиною фінансовою установою, що обслуговує людей у населених пунктах уздовж лінії розмежування. Крім того,  Ощадбанк є учасником руху «Бізнес без бар’єрів», створеного в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської. 

У рамках фестивалю відбулись конкурси «Мужність без обмежень – 2021» та «Краса без обмежень – 2021», в яких брали участь по 10 дівчат та хлопців на візках, а також конкурс «Світ без обмежень» з сімома одруженими парами, які поєднали свої долі.

Луганське

Керівники Донецького та Луганського облуправлінь Ощадбанку Світлана Івенко та Ірина Бондар презентували подарунки від банку для учасників та переможців.

фестиваль1

Організаторами заходу стали ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю»,  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації Луганської області, Департамент соціального захисту населення Донецької ОДА, ГО «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас». Фестиваль організовано за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру.

фестиваль 3

 

Прес-служба Ощадбанку
25.08.2021