Арсенал

Військовим пенсіонерам

Арсенал

Що я отримаю

 • Відкриваючи пенсійну картку в Ощадбанку, Ви отримуєте гарантію своєчасного та безкоштовного зарахування пенсії на рахунок, а також можливість користування кредитами, депозитами та іншими продуктами Ощадбанку, що розроблені спеціально для військових пенсіонерів.

Переваги цього тарифу

 • своєчасне безкоштовне зарахування пенсії на рахунок
 • безкоштовне оформлення міжнародної платіжної картки
 • безкоштовне оформлення першої додаткової картки (на Ваше ім’я або на ім’я довіреної особи)
 • безкоштовне отримання пенсії в будь-якому банкоматі на території України
 • спеціальна пропозиція для пенсіонерів – депозит «Пенсійний»
 • підвищена процентна ставка на залишок коштів на рахунку*
 • розрахунки за покупки та послуги в торговельній мережі (супермаркетах, аптеках тощо) без комісії
 • можливість встановлення кредитної лінії на вигідних умовах
Тарифи за обслуговування

Продукт/Послуга надається в рамках
Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

 

- На залишок коштів на карткових рахунках клієнтів – військових пенсіонерів, на які зараховується пенсія, здійснюється нарахування підвищених процентів в розмірі 3% річних за умови наявності у клієнта основної або додаткової платіжної картки типу MasterCard Debit World та підтвердження ним наміру отримання підвищеної процентної ставки.

- В разі, якщо у клієнта-військового пенсіонера оформлена картка іншого типу та термін дії її ще не скінчився, клієнт має право звернутись до установи Банку та безкоштовно отримати додаткову картку типу MasterCard Debit World. Після отримання такої картки, клієнт має підтвердити намір отримання підвищеної процентної ставки в розмірі 3% річних шляхом використання IVR або вибору відповідних функцій в АТМ/ІПТ.

- В разі, якщо клієнт не виявить бажання звернутись до установи Банку з метою безкоштовного отримання картки типу MasterCard Debit World та активування підвищеної ставки в розмірі 3% річних на залишок коштів на Картковому рахунку, за картковим рахунком нараховуються проценти в розмірі 0,5% річних на залишок коштів на рахунку.

Детальніше про картки

 • Mastercard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи Mastercard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки Mastercard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  MasterCard Debit Standard
 • Visa Classic

  Найпопулярніша та найпоширеніша у світі платіжна карта, що гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів та послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах та при оплаті товарів та послуг поштою. За допомогою цієї картки можливо отримувати готівку в банкоматах та пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

  Visa

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску  платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та оформити необхідний пакет документів

Замовлення зворотного дзвінка

Замовлення зворотного дзвінка