Новини

Ощадбанк підтримав фестиваль «Світ без обмежень», що відбувся в Сєвєродонецьку та Краматорську

Ощадбанк надав підтримку фестивалю «Світ без обмежень», що відбувся днями в Сєвєродонецьку та Краматорську.

Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб до 1 жовтня 2021 року

Картки Ощадбанку внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких спливає під час карантину, не будуть блокуватись до 1 жовтня 2021 року.

Ощадбанк вітає українців з 30-ю річницею незалежності України!

Ощадбанк вітає клієнтів, партнерів та всіх громадян України з історичною датою – 30-ю річницею незалежності України! За три десятки років, що пройшли з часу відновлення української держави, наша країна посіла гідне місце у світі.

Ощадбанк одержав остаточну перемогу в «інтелектуальному» судовому спорі про захист прав на торговельну марку «Сбербанк»

19 серпня 2021 року Верховний Суд ухвалив остаточне рішення в резонансній справі, ініційованій у 2016 році Ощадбанком, чим поставив крапку в багаторічному судовому спорі з ПАТ «Сбербанк Росії» та АТ «Сбербанк» щодо захисту прав на торговельну марку «Сбербанк» на території України.

Ощадбанк видав підприємцям 3 млрд грн мікрокредитів

За три з половиною року дії програми мікрокредитування (кредити до 5 млн грн) Ощадбанк профінансував понад 6 тисяч бізнес-проектів на суму 3 млрд грн.

Олега Стринжу призначено на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за фінансовий блок

Наглядова рада Ощадбанку рішенням від 19 серпня 2021 року призначила переможця конкурсу Олега Стринжу членом правління Ощадбанку, відповідальним за фінансовий блок. Його кандидатуру погоджено Національним банком України.

Fitch Ratings підвищив прогнози рейтингів Ощадбанку до позитивного рівня

16 серпня 2021 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило прогнози рейтингів Ощадбанку зі стабільного до позитивного та підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (IDR).

Ощадбанк виступає за продовження державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Ощадбанк, який за обсягами фінансування є одним з лідерів програми «Доступні кредити 5-7-9%», не поділяє думку деяких банків щодо її можливого скорочення.

Завдяки сприянню служби безпеки Ощадбанку було припинено діяльність злочинної групи в Харкові

Слідчим управлінням ГУНП у Харківській області спільно з Департаментом карного розшуку НПУ і Управлінням карного розшуку ГУНП у Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури за сприяння служби безпеки Ощадбанку викрито злочинну групу, яка скоїла шахрайство в особливо великих розмірах.